...czyli RĘKO?TWORY bez granic, wolna twórczość wszelakiego rodzaju,dokonana nie tylko ręką, ale duszą i każdym zmysłem pozwalającym odbierać świat...PODKARPACKIE, bo każdy ma swoją Małą Ojczyznę z której wyruszamy w podróż życia, co nie oznacza, że nie chcemy poszerzać naszych horyzontów, wręcz przeciwnie nasza droga jest kręta i otwarta na wszystkie sfery, obszary, napotkane miejsca i ludzi...ZAPRASZAMY!

niedziela, 19 lutego 2012

Podkarpackie pejzaże...

reporter Dziennika Związkowego (ISSN 0742-6615) – najstarszej polskojęzycznej gazety codziennej w USA. Powstałej w styczniu roku 1908 jako organ Związku Narodowego Polskiego

Publikacje Janusza Kopcia:
http://www.tvjaslo.pl/component/content/category/72-publikacje-janusza-kopcia.html


"Powracając na Podkarpacie, w swoje rodzinne strony, podziwiał chaty kryte strzechą i pachnące malwami pola. Nasycał się ludowością oraz kulturą łemkowską. Był niespokojnym duchem. Jego malarstwo opiera się na różnych technikach. Stosuje węgiel, akryl, pastele. Jego obrazy pełne są niespokojnych linii. Jest sentymentalistą."
"Ukazał się kolejny tomik poezji, którego autorem jest Janusz Kopeć. Zatytułowany "Wirtualia", wydany w Chicago, a drukowany w polskiej Małej Poligrafii Redemptorystów"

                                          http://www.meritum-news.com/KULTURA/?p=5131

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz