...czyli RĘKO?TWORY bez granic, wolna twórczość wszelakiego rodzaju,dokonana nie tylko ręką, ale duszą i każdym zmysłem pozwalającym odbierać świat...PODKARPACKIE, bo każdy ma swoją Małą Ojczyznę z której wyruszamy w podróż życia, co nie oznacza, że nie chcemy poszerzać naszych horyzontów, wręcz przeciwnie nasza droga jest kręta i otwarta na wszystkie sfery, obszary, napotkane miejsca i ludzi...ZAPRASZAMY!

środa, 30 stycznia 2013

Poszerzamy projekt "Podkarpackich Rękotworów" o słowotwórstwo!

PODKARPACKIE SŁOWOTWORY

Rękotwory- wytwory rąk ludzkich istniały od zarania dziejów, a te o których historia nie posiada żadnych źródeł pisanych, są przedmiotem sztuki prehistorycznej...
Słowotwory przez wieki idą z nimi w parze i nie potrafimy rozdzielić ich ze sobą, ponieważ naszą naturalną potrzebą jest słotwotwórstwo, opiewanie słowem naszych wytworów i poczynań...
Tak też równolegle z powstaniem projektu "Podkarpackich Rękotworów" zrodził się projekt "Podkarpackich Słowotworów", tylko czekał w przysłowiowej szufladzie na właściwy moment, żeby ujrzeć światło dzienne...dzisiaj ten moment nadszedł i zaczynamy jego długo oczekiwaną realizację !
  W planach jest kwartalnik o tym samym tytule, wydawany w wersji książkowej, oraz osobna strona bloga, ponieważ rozpiera nas energia tworzenia i tutaj się nie mieścimy:)

                                                            NASZ WYDAWCA:
                                                        www.wydawcalukaszkleska.blogspot.com

 O szczegółach już wkrótce! ZAPRASZAMY jak zawsze do współpracy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz