...czyli RĘKO?TWORY bez granic, wolna twórczość wszelakiego rodzaju,dokonana nie tylko ręką, ale duszą i każdym zmysłem pozwalającym odbierać świat...PODKARPACKIE, bo każdy ma swoją Małą Ojczyznę z której wyruszamy w podróż życia, co nie oznacza, że nie chcemy poszerzać naszych horyzontów, wręcz przeciwnie nasza droga jest kręta i otwarta na wszystkie sfery, obszary, napotkane miejsca i ludzi...ZAPRASZAMY!

wtorek, 24 września 2013

W nowej szacie w nowy-stary świat!

DZIĘKUJĘ Wszystkim, którzy mnie wspierali tymi nowymi pomysłami podczas modernizacji bloga i wytyczania nowych celów, a niektórzy troszkę przyhamowali mój zapał do całkowitych zmian i rewolucji strony;) i mieli  rację bo, "co nagle to po diable" stara odwieczna prawda.
 Ruszamy więc starym wytyczonym szlakiem, ale pełni weny twórczej i nowych, wspaniałych celów!
Myślę, że podoba się Wam nowa szata i zmiany w wyglądzie strony? Zapraszam do śledzenia naszych poczynań, ale przedewszystkim do aktywnego włączania się w nie, bo taka jest idea "Podkarpackich Rękotworów", które teraz nie mają już żadnych granic i zahamowań;)
 Już dawno ciasno nam było tylko w wirtualnym świecie i wyszliśmy na zewnątrz, ale teraz szukamy miejsca gdzie moglibyśmy znaleźć prawdziwą przystań dla naszych spotkań, zbiorów, prac i wystaw, czyli realną pracownię...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz