...czyli RĘKO?TWORY bez granic, wolna twórczość wszelakiego rodzaju,dokonana nie tylko ręką, ale duszą i każdym zmysłem pozwalającym odbierać świat...PODKARPACKIE, bo każdy ma swoją Małą Ojczyznę z której wyruszamy w podróż życia, co nie oznacza, że nie chcemy poszerzać naszych horyzontów, wręcz przeciwnie nasza droga jest kręta i otwarta na wszystkie sfery, obszary, napotkane miejsca i ludzi...ZAPRASZAMY!

niedziela, 3 listopada 2013

Nostalgia listopadowa?

...każdy chociaż na chwilę się jej poddaje, nawet Ci najwięksi optymiści, tryskający wieczną energią, nie sposób niezauważyć nagich konarów drzew, pod nimi liści, które już tak nie zachwycają swoimi kolorami, jak jeszcze miesiąc temu, nie cieszy nas zagłębianie w nich dłoni i podrzucanie wysoko do góry, ani szuranie butami, bo stąpamy po mokrej, żałosnej kupie obumarłych szczątków, zwiniętych i powyginanych brutalnie przez wilgoć i czas...no i te minione dni poświęcone pamięci zmarłych...nie przyczyniają się do radosnego nastroju...
 ...ale powyższe nie dla nas, Kochani, nie dla Rękotwórców, którzy mają, jak choćby sama nazwa wskazuje pełne ręce pracy i głowy pełne pomysłów o każdej porze roku. Zabierajmy się więc za ich realizację ze zdwojoną energią. Tyle na naszym blogu stron straszących pustką, tyle miejsc nie sfotografowanych, zdarzeń nie opisanych, pięknych rzeczy nie namalowanych, nie narysowanych, nie ulepionych, uszytych, spacerów i wycieczek nie zaplanowanych!
 Bierzmy aparaty, pędzle, ołówki, szkicowniki, pióra, farby, kredki...ileż tego dobra mamy do dyspozycji...i do DZIEŁA!

                                                                         fot. artAneri

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz