...czyli RĘKO?TWORY bez granic, wolna twórczość wszelakiego rodzaju,dokonana nie tylko ręką, ale duszą i każdym zmysłem pozwalającym odbierać świat...PODKARPACKIE, bo każdy ma swoją Małą Ojczyznę z której wyruszamy w podróż życia, co nie oznacza, że nie chcemy poszerzać naszych horyzontów, wręcz przeciwnie nasza droga jest kręta i otwarta na wszystkie sfery, obszary, napotkane miejsca i ludzi...ZAPRASZAMY!

czwartek, 21 listopada 2013

Pielęgnować swoje dobre marzenia...

pielęgnować je, a nie odrzucać...
Jak człowiek czegoś bardzo chce, to to się jakoś samo kiedyś nadarzy"
powiedziała dwa lata temu, kończąc 100 lat dr Maria Bieńska
 Wiekowa, pełna dobrej energii i spełnionych marzeń, promieniejąca uśmiechem skromna Pani.
Jak Jej nie uwierzyć, skoro przeżyła tyle lat? Tacy Ludzie, Atorytety  motywują do działania, przy nich, nawet jeżeli nas dzieli szklany ekran i przecież nas nie znają, wstyd narzekać, użalać się nad sobą, twierdzić, że nie damy rady sprostać zmaganiom z codziennoścą, a już o spełnianiu marzeń nie ma mowy!
                                                                  fot. Marta Szreder
Podkarpaccy  Rękotwórcy, Rękotwórcy bez granic...pokonują przeszkody i walczą z przeciwnościami losu na różnych płaszczyznach i tych twórczych i tych z pozoru zwykłych- niezwykłych, życiowych, a skoro nam się to udaje, to i marzenia się kiedyś spęłnią, te bardzo osobiste, a i te wspólne, które kiedyś zdradzimy wszem i wobec:)